Pļavu golfa laukums atrodas Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, gleznainu, kalnainu pļavu un zaļojošu mežu ieskautā vietā “Kalnozoli”, blakus viesu mājai „Šubrakkrasti”, kas ir 26 km attālumā no Madonas, 148 km attālumā no Rīgas un 150 km attālumā no Daugavpils. Laukuma izveide sākta 2014.gada aprīlī un tas tapis galvenokārt pateicoties sadarbībai ar īpašuma „Kalnozoli” un viesu mājas „Šubrakkrasti” īpašniekiem, kā arī Madonas novada pašvaldības atbalstam, piešķirtajam līdzfinansējumam Madonas novada pašvaldības biznesa ideju konkursā “Madona var vēl labāk”. Laukumu apsaimnieko SIA “Teebox” un Biedrības “AGK green” biedri, ciešā sadarbībā ar “Kalnozolu” saimniekiem.
Pļavu golfa laukums izveidots aptuveni 7-8 ha plašā pļavā. Laukums ietver ūdens šķēršļus un bērzu birzes, kas kopā ar reljefainajām pļavām golfa spēli padara krietni aizraujošāku un interesantāku.

YjOx8uQN
Pļavu golfa laukuma piedāvājums:
* Pļavu golfa laukums pieejams gan iesācējiem, kas vēlas apgūt golfa spēli, gan arī jau pieredzējušajiem spēlētājiem.
* Golfa laukums pieejams vairāku cilvēku grupām, kas vēlas iepazīties ar golfa spēli un apgūt spēles pamatus.
* Uzņēmumiem iespējams pieteikties organizēt savus turnīrus (korporatīvos pasākumus). Iespējams pieteikties arī kā atbalstītāji laukumā organizētajiem turnīriem.
* Spēlētājiem nodrošinām golfa inventāru.
Paliekot viesu namā, spēlēt gribētājiem 10% atlaide un arī otrādi, ja esi atbraucis uzspēlēt pļavu golfu, tad nakšņošanai 10% atlaide!

golfs (9)  golfs (8)  golfs (8) golfs (7)  golfs (7) golfs (6)  golfs (6) golfs (5)  golfs (5) golfs (4)  golfs (4) golfs (3)  golfs (3) golfs (2)  golfs (2) golfs (10)  golfs (1)

Kontaktinformācija
Kontakti: +371 29189120 (Anita Aizstrauta) vai +371 22441173 (Viesu nama “Šubrakkrasti” administrācija); e-pasts: pglkalnozoli@gmail.com
Darba laiks: Pēc pieteikuma!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *