Prom no pilsētas kņadas (26km no Madonas, 13 km no Bērzaunes, 10 km no Vestienas un Vietalvas), burvīgā lauku apvidū, 34ha platībā, iekārtota SIA “Šubrakkrasti” saimniecība, kurā piedāvājam plašu (varam uzņemt līdz pat 300 sportistu un viņu ģimenes locekļu), izgaismotu, labiekārtotu, appļautu teritoriju ar mežu un dīķu kaskādēm, Jūsu sporta spēļu rīkošanai.

Piedāvājam lielu iespēju klāstu- pieejams futbola laukums un 3 volejbola laukumi, teritorija dažādu aktivitāšu rīkošanai, kā piemēram, frisbijs, šaušana ar loku, dažādas stafetes u.c. Apkārt viesu namam ir mežs, kur var organizēt dažādas sacensības un orientēšanās spēles, tāpat arī dīķi sacensībām uz ūdens un makšķerēšanai. Papildus piedāvājam arī dažāda inventāra nomu jūsu pilnvērtīgai un patīkamai atpūtai.

Vienmēr esam gatavi un atvērti Jūsu idejām un vēlmēm, lai pasākuma plānošanu padarītu vieglāku un viss iecerētais izdotos.

karte_LV

Vairāk par plašajām iespējām un cenām šeit!

Plašāka informācija par cenām un iespējām, sazinoties ar mums personīgi, rakstot uz epastu: subrakkrasti@gmail.com VAI zvanot: +371 29189120, Anita Aizstrauta, +371 22441173, viesu nama administrācija

 

Neliels video ieskats no 2015.gada Madonas novada uzņēmēju sporta spēlēm, kas norisinājās pie mums “Šubrakkrastos”:

Foto galerija:

« 1 gada 2 »